Esmere Yakışan Saç Rengi

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.11.2014 - 19:40
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Esmere Yakışan Saç Rengi
 İlk olarak cilt tonunuzu bulmanız gerekmektedir. Cilt tonları iki türden oluşmaktadır; sıcak ve soğuk tonlar. Cildiniz sarının tonlarında ve damarlarınız yeşil görünüyor ise sıcak, cildiniz mavimsi, pembemsi ve damarlarınız mavi görünüyor ise soğuk cilt tonuna sahipsiniz demektir.
 
Artık cildinizin ton değerini de bildiğinize göre şimdi saç renginize karar verebilirsiniz.
 
Sıcak tonlara sahip esmerlere yakışan saç rengiiçin karamel, çikolatadan başlayıp, bakır, bronz, sıcak kahverengi tonları, kestane ve siyah renklerini deneyebilirsiniz.
 
Soğuk tonlara sahip olanlar ise bordo, orta, serin, koyu kahve tonlarını seçebilirler. Ancak sarı tonlarına boyatmak istiyorsanız çok açık sarılardan kaçınmanız gerekmektedir. Fakat karamel, bal tonlarındaki sarıları tercih edebilirsiniz.
 
Mükemmel kontrast gibi, saçınızı kırmızı tonlardan boyamanız, cildinizde ve genel görünüşünüzde harika duracaktır. Parlak kiraz kırmızıları ve koyu kumral kırmızılar arasından seçeceğiniz tonlar esmer kadınlara yakışan saç renkleri arasındadır.
 
Ayrıca esmer tenlilerin saç rengini değiştirmeye karar verdiklerinde akıllarında tutması gereken önemli bir ipucu da: doğal saç renginin 3 ton açık renge boyamamak gerektiği. Böylece esmerlere giden saç rengini de artık bildiğimize göre, seçeceğiniz renk ile saçınıza yeni bir görünüm vererek rahatlıkla yeni yıla yeni bir görünüm ile girebilirsiniz.

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 1

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 2

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 3

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 4

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 5

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 6

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 7

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 8

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 9

 

Esmere Yakışan Saç Rengi 10

Esmere Yakışan Saç Rengi 11

Bu haber 5050 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.