Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.11.2014 - 19:38
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Esmerlere Yakışan Saç Renkleri
Esmerlere Yakışan Saç Renkleri   
Esmerlere yakışan saç tonlarını bulmak için öncelikle cildinizin tonunu bilmeniz gerekir. Soğuk ve sıcak olmak üzere iki tür cilt tonu vardır. 
 
Cilt tipinizi siz de rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Cildiniz sarının tonlarında ve damarlarınız yeşil görünüyorsa sıcak cilt tipine sahipsiniz. eğer cildiniz mavimsi, pembemsi ve damarlarınız mavi görünüyorsa soğuk cilt tonuna sahipsiniz.
 
Sıcak cilt tonlarına sahip esmerlere yakışan saç rengi; karamel, çikolata, bakır, bronz, sıcak kahverengi tonları, kestane ve siyah renklerdir.
 
Soğuk cilt tonlara sahip esmerlere yakışan saç rengi; bordo, orta, serin, koyu kahve tonlarıdır. Saçınızı sarı tonlarına boyatmak istiyorsanız çok açık sarılardan kaçınmalısınız. Karamel, bal tonlarını tercih etmelisiniz. 
 
Esmer tenlere yakışan saç renkleri genelde kahve tonlarıdır diyebiliriz. Kahve tonlarındaki saçınıza bal rengi balyajlar hareket verir, hava ve sıcaklık katar.
 
Esmerlere Yakışan Saç Renkleri  
Esmerlere en çok yakışan saç rengi kahverengi ve tonlarıdır. Siz de esmerseniz aşağıdaki renklerden birini deneyebilirsiniz.
 
Beach kahve
Karamel kahve 
Bal kahve 
Kızıl kahverengi 
Kestane kahve 
Maun  
Orta Kül kahve 
Koyu kül kahve 
Dumanlı kahverengi 
Siyah 

Bu haber 3483 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.