Sütyeninizin Şekline Göre Karakteriniz!

Haber Tarihi: Çarşamba, Oca.08.2014 - 22:48
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Sütyeninizin Şekline Göre Karakteriniz!

Küçültücü Sütyen (Minimizer Bra)

Küçültücü sütyen giymeyi tercih eden bayanlar genellikle biraz utangaç ve alçakgönüllü insanlardır. İnsanların kendilerine bakmasından pek haz almazlar.

 

 

Straplez Büstiyer (Bandeu Bra)

Straplez tarzında giymeyi tercih eden kadınlar genellikle kendine güvenen ve özgüveni çok yüksek kadınlardır. Beğenilmek için extradan fazla birşey yapmazlar.

 

 

Tek Parça Sütyen (Built-in Bra)

Devamlı Tek parça sütye giymeyi tercih eden kadınlar genellikle seksi ve çekici gözükmektense rahat ve pratiklik olmak onlar için daha ön planda. Kış aylarında hasta olmamak için ellerinden geleni yaparlar. Hasta olmaktan çok korkarlar.

 

 

Takviyeli Sütyen (Padded Bra)

Takviyeli Sütyen giyen kadınlar çok titiz ve risk almaktan hoşlanmazlar. Genellikle aksiliklerden ve hazırlıksız yakalanmaktan korkarlar bu yüzden yaptıkları bütün işleri titizlikle yaparlar.

 

 

Destekli Sütyen (Push-up Bra)

Destekli Sütyen tercih eden kadınlar pratik bir zekaya sahiptirler ve her an herşeyin kontrolü onlarda olmasını isterler,bu yüzden suprizlerden pek hoşlanmazlar.  Hoşlanmadıkları bir durum karşısında güzelleştirmek için ellerinden geleni yaparlar ve huzursuzluğa tahammülleri yoktur.

 

 

Dönüştürülebilir Sütyen (Convertible Bra)

Bu tip tercih eden kadınlar ise değişimlerden uzak durur ve ani değişimlerden çok korkarlar ama kortukları herşey onlara mutlu bir kazanç olarak geri döner. Bu kadınlar kararsızlıktan nefret ederler ama en çok kararsızlığa düşen de kendileri olur.

 

 

Üçgen Sütyen (Bullet Bra)

Üçgen Sütyen tercih eden bayanlar retro akımından hoşlanan bir moda meraklısı, ya da anneannesinin öğütlerini dinlemekten hoşlanan sevimli bir aile kızısınız. Ama bir anda çok iddialı olabiliyorsunuz.

 

Yapışkan Sütyen (Adhesive Bra)

Yapışkan sütyen tercih eden kadınlar genellikle hayatı sürekli bir kırmızı halı geçidi gibi yaşamayı seviyorsunuz, değil mi? Gösterişten ve lüksten hoşlanıyorsunuz.

 

 

Transparan Sütyen (Sheer Bra)

Transparan tercih eden kadınlar aşka daima hazırdır. Kendinizi seksi hissetmeyi seviyor, kimse bilmese bile gerçek bir 'aşk kadını' olmaktan mutluluk duyuyorsunuz.

 

Bu haber 1490 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.