Bebek Odası Tasarımları

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.04.2014 - 22:43
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Bebek Odası Tasarımları

Geo Bebek Odası Takımı

Modern çizgisiyle üzerindeki hayvanlı figürleriyle odanıza ayrı bir hava katacak olan Geo model kız ve erkek bebeklerimiz için tasarlanmıştır. Görüntüde 2 kapılı dolaptan oluşan model arzunuza göre 3 ya da 4 kapılı olarak da hazırlanabilir. Oyuncak ünitesi ve sediri ile odaya bütünlük sağlayan bu takım oda ölçülerine göre de yerleşim yapılarak hazırlanmıştır.

 

3 kapılı perdeli dolabı, 4 çekmeceli ve kapaklı geniş şifonyeri, Büyüyen karyola ve oyuncak sandığından oluşan modelimiz arzuya göre kademeli küçük karyola olarak da hazırlanabilir. Duvarlarda kullanılan yelken motifli duvar kâğıdı, tavan lambası, yelken Masa lambası, halısı ile odaya ayrı bir hava katmaktadır. 

Sedef Bebek Odası Takımı

Kız bebeklerimiz için tasarlanan mobilyamız çiçek motifleri ve çıtalarla klasik Türk ahşap sanatından örnekler sunan bir takımdır. 3kapılı camlı dolabı. Şifonyeri üzerine gelen aynalı ünitesi ve 2 sütunlu kademeli karyoladan oluşuyor. Cibinlikle süslenen 2 sütunlu kademeli karyolamızdaki uyum dolabın camındaki perde de yakalanmıştır. 

 

Köşe Bebek Odası Takımı

Odalarda köşeye ayrı bir şıklık katan modelimiz 3kapılı dolap ebadında da oda şekline göre köşe olmadan da düzenlenebilir. Diger parçaları kademeli karyola, dolap kapaklı şifonyer ve oyun dolabından oluşan takıma duvar kâğıdına uygun uyku seti, tavan lambası odada ayrı bir bütünlük sağlıyor.

Kalpli Bebek Odası Takımı

Kalpleri ile mobilyaya ayrı bir estetik katan model 3 kapılı dolap, büyük şifonyer ve büyüyen karyoladan oluşuyor. Arzuya göre küçük karyolası ve deybet karyolası da hazırlanabilir. Mobilyaya uygun olarak hazırlanan duvar kâğıtları, uyku setleri, 5li kristal lambası, ayaklı lamba deri, masa lambası ve halısı da odayı tamamlayan aksesuarlarından.  

Windy Bebek Odası Takımı

Windy model kız ve erkek bebekler için ve daha küçük odalar için tasarlanmıştır. 2 kapılı dolap, büyük şifonyer ve çekmeceli karyoladan oluşuyor. Arzuya göre dolap 3 kapılı yada 4 kapılı yapılabilir . Balon lambası, masa lambası, halısı ve uyku setleri ile şık ve kullanışlı bir tasarımdır. 

Venedik Bebek Odası Takımı

Kız ve erkek bebekler için tasarlanmış Venedik model modern çizgisiyle odalarınıza ayrı bir şıklık katıyor. 3 kapılı dolabı, geniş şifonyeri, odanızın genişliğine bağlı olarak uzun şifonyeri ve kademeli yatağı bulunmaktadır. Arzu ya göre Josephine koltuk ya da sallanan koltuk da annelerin bebeklerini rahat emzirmeleri için hazırlanmıştır.

 

Lilyum Bebek Odası Takımı

Kız bebekler için tasarlanan Lilyum model 3 kapılı dolap, Deybet karyola ve şifonyerden oluşmaktadır. Çiçek motifleri ve çıtalarla hareket katılan takıma kristal kulplar bir bütünlük sağlıyor. Kız modeli dediğimiz takım arzuya göre çiçek desenleri ve kristal kulpları değiştirilerek erkek odasına göre de hazırlanabilir. 

Lake Gürgen Bebek Odası Takımı

Krem rengi ve gürgenden oluşan takımda gövde kısımlarında krem lake, parmaklık ve taç kısımlarında gürgen kullanılmıştır. Kulpları gürgen top kulp olan takım, 3 kapılı dolap, şifonyer, kademeli yatak ve oyuncak sandığından oluşuyor. Dolap oda ölçülerine göre değişik ebatlarda çalışılabilinir. Aksesuar olarak duvar kâğıdına uygun desen çalışması ve kulp hazırlanabilir. 

 

Derzli Bebek Odası Takımı

Derzli model üzerindeki ince çizgileri ve çekmecelerindeki kulp yerine el tutma yerleriyle hazırlanan modern bir takımdır. 3 Kapılı dolabı, şifonyeri ve kademeli karyolasıyla ve belli yerlerinde açılmış olan kare derzleri ile çok şık ve sade bir tasarımdır. 

http://www.sisinbaby.com

 

Bu haber 2876 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.