Kışlık Balkon Dekorasyonu

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.04.2014 - 21:02
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Kışlık Balkon Dekorasyonu

balkon oturma koltuklarıÜlkemizin birçok yerinde kış etkisini göstermeye başladı. Havalar soğudu ve daha çok evimize çekilmeye başladık.

kış balkon dekorasyonuAncak bir çoğumuz bazı zamanlarda evimizin balkonuna çıkıp deriiiin bir nefes almayı, şöyle soğuk havanın yüzümüze çarpmasını, belki de kahvemizin yanında bir iki satır kitap okumayı istiyoruz.

balkon dekorasyonuPeki balkonlarınız kışın da sizi ağırlamaya hazır mı? Yere sereceğiniz bir kilim ayaklarınızı soğuktan korurken balkonunuza da sıcak bir hava verecektir. Yağış alan bir balkonunuz varsa suya dayanıklı malzemelerden yapılmış bir halı veya kilim tercih etmelisiniz.

balkon oturma modelleriRahatınızdan ödün vermeyin ve yastıklarınızı balkonunuzdan eksik etmeyin. Balkonunuzda içinizi açacak kış bitkilerinden ve soğuğa dayanıklı çiçeklerden de faydalanın.

balkon-teras dekorasyonuBalkonunuzda hazır bulunduracağınız bir küçük battaniye veya bir şal soğuk günlerde yardımınıza yetişecektir.

balkon dekorasyon fikirleriSizin de balkonunuz bu fotoğrafta olduğu gibi doğanın içinde mi bilemem ama :) siz doğayı balkonunuza taşıyabilirsiniz. Saksılarda minik ağaçlar, bitkiler yetiştirebilirsiniz.

balkon dekorasyon modelleriBalkonunuzda fazla yer kaplamayan, kolay açılıp, kapanan, toplandığında da çok yer tutmayan masa ve sandalyeleri tercih etmeniz daha kullanışlı olacaktır.

balkon keyfiBalkonunuza fenerlerden, renkli mumluklardan, çiçek ve masa örtülerinden küçük dokunuşlarla hoş bir hava verebilirsiniz.

balkon dekorasyonuBalkonunuzda kullandığınız sandalye ve masanızın soğuk ve yağışa dayanıllı malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edin.

kışlık balkon dekorasyonuSandalyelerinizin üstüne kışın sizi daha sıcak tutacak postlar atabilirsiniz. Bu sıcacık postların üstünde oturarak sıcacık yaz günlerinin hayalini kurabilirsiniz :)

kış balkon dekorasyonuMutlulukla geçireceğiniz, sevgi dolu bir kış olması dileğiyle...

Bu haber 1493 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.