Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.04.2014 - 20:59
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Küçük Balkonlar İçin Dekorasyon

balkon dekorasyon fikirleriSabırsızlıkla beklediğimiz bahar günleri sanki yavaş yavaş geliyor gibi. Güneşi gördüğümüz zaman içimiz de kıpır kıpır oluyor. Evlerimizde güneşin tadını çıkarmak için balkonlarımızı güzel günlere hazırlamamız gerekiyor.

balkon dekorasyon modelleriHer ne kadar güneşi hasretle beklesek de, siz yine de balkonunuzun dekorasyonuna uygun güneşliği seçerek işe başlayın. Bu bir perde, pergola ya da şemsiye olabilir. Kendi balkonunuz için en uygun seçimi yapın.

 

renkli balkon dekorasyonuDaha sonra balkonunuzun yer döşemesine karar verin. Bir çok yapı marketlerinde metre kare hesabı satılan tahta yer döşemelerini kendiniz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ya da renkli bir kilim veya küçük bir halı da tercih edebilirsiniz. Bunları özellikle yağmura dayanıklı mazemelerden seçerseniz daha kullanışlı olacaktır.

balkon dekorasyon önerileriArtık balkonunuz için uygun mobilyaları seçme zamanı geldi. Sandalye, masa veya sehpa gibi balkonda kullanacağınız mobilyaların daha çok katlanabilir, fazla yer kaplamayan modeller olmasına özen gösterin.

küçük balkon dekorasyonuRaflı dolaplar küçük balkonlar için iyi bir fikir olabilir. Böylece bir çok eşyanızı, çiçeklerinizi koyabileceğiniz daha çok yer sağlamış olursunuz.

balkon dekorasyonuSevdiğiniz çiçekleri, hatta bazı sebze ve meyveleri dahi saksılarda yetiştirebilirsiniz. Bu bitkileri balkonunuzda seyretmek size zevk verecektir.

balkon dekorasyonuSon olarak balkonunuzu yastıklar, örtüler, serin havalarda üstünüze alacağınız şallarla renkledirebilirsiniz. Zevkle oturacağınız, keyifli balkonlar diliyorum.

Bu haber 1589 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.