Bahçenize Renk Katacak Dekorasyon Fikirleri

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.04.2014 - 20:57
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Bahçenize Renk Katacak Dekorasyon Fikirleri

bahçe düzeniHavaların ısınmaya başladığı bu günlerde bahçenizi yaza hazırlayın. Yazın zamanınızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz bahçenize evinizin diğer bölümleri kadar özen gösterin. Doğru adımlarla bahçenizi fonksiyonel, rahat ve harika bir şekilde dekore edebilirsiniz.

bahçe yer döşemeleri

Evinizin her odası için geçerli olan kural, bahçeniz için de geçerlidir. İşe yer döşemenizden başlamalısınız. Bahçeniz için çimen, tahta, taş gibi yer döşemelerini düşünebilirsiniz. Çimen bahçenize daha spor bir hava katarken, taş döşeme ile daha resmi bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonuEvinizde kullandığınız bazı mobilya parçalarını bahçenize taşıyabilirsiniz. Örneğin rahat bir koltuk takımını bahçenizde kullanabilirsiniz. Oturma odanızda ki konforunuzu yazın bahçenizde devam ettirebilirsiniz.

bahçe oturma grupları

Mobilyalarınızda seçeceğiniz kumaşların dış mekana uygun olmasına dikakat etmelisiniz. Güneşe dayanıklı, su geçirmeyen kumaşlar bahçeler için daha uygun olacaktır.

bahçe dekorasyon fikirleriBahçenize şık bir giriş hazırlayın, pergoladan bir oturma köşesi de çok keyifli olacaktır. Bahçeniz ufak da olsa farklı köşeler hazırlayarak ona canlılık katabilirsiniz.

bahçe dekorasyon önerileriBahçenize romantik bir ışıklandırma sistemi kurun. Artık güneş enerjisi ile çalışan lambalar sayesinde bahçede kablo sıkıntısı da kalmadığına göre bahçenizi gönlünüzce ışıklandırabilirsiniz.

Bahçe ışıklandırmasıBahçenizin ışıklandırmasında mumlardan ve kandillerden faydalanın. Bahçenizde keyifle oturacağınız, güzel bir yaz dilerim.

Bu haber 1464 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.