Sarışınlara Giyim Tüyoları

Haber Tarihi: Cuma, Nis.12.2013 - 22:28
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Sarışınlara Giyim Tüyoları

 

Sarışın bayanlar kıyafet seçiminde özellikle nelere dikkat etmeliler hep beraber öğrenelim.

Sarışın bayanlar saç ton rengine göre kıyafet seçiminde sıcak tonları tercih etmeliler. Bunlar; fuşyalar, koyu morlar, daha çok gece mavisine bakan parlament mavisi dediğimiz tonlar şeklinde olabilir. Çünkü saçta çok iddialı ve parıltıya sahip oldukları için üzerlerinde kullancağı sıcak tonlarla birlikte bunu birazcık daha yumuşatıp daha sempatik hale gösterebilrler. Ama ben koyu ve bu kadar iddialı sıcak renklerden hoşlanmam giyemem diyen bayanlar için de ikinci bir trend olarak daha camel tonları daha vizon renklerini tercih edebiliriz.

 

Sarışındaki camel tonları karamel tonları çok daha onları pastel gösterecektir. Mesela bu örnekteki karamel tonlarında sarışın bir bayanda çok daha naturel ve akışkan bir görünüm sağlayacaktır. Ama diğer dediğim kullanılabilir olan mavilerdeki tonlarda ise yine sarışın bayanlar için uygun. Ama birazcık daha iddialı ve feminen görünümü seven bayanlar için.


Kırmızı ton her zaman sarışına çok yakışır. Bundan kaçınılmamalıdır. Diğer karamel tonlarında da kırmızıyı tercih edebiliriz daha üzerinde yoğun pigmentiyoğun olan renklerde ise biraz daha kırmızının kırığı olan renkler kullanılabilir. Bu da alt kesimde kullanılacak olan etekler ya da elbiselerde leopar desenler sarışınlarda oldukça güzel duran bir desen türü.

Bunlar yine yılan derileri ayakkabılarda aksesuar olarak tercih edilmelidir.

Bu haber 3220 defa okundu.

Benzer Haberler

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.