Baby Shower Nasıl Yapılır?

Haber Tarihi: Perşembe, Nis.28.2016 - 15:24
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Baby Shower Nasıl Yapılır?
Son zamanlarda giderek yaygınlaşan baby shower adı verilen partilerin nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? İşte baby shower nasıl yapılır...
 
 
 
Süslemeler
Süslemesiz kutlama, balonsuz da süsleme olmaz. Bu yüzden bol bol balon almakta fayda var. Bebeğin cinsiyetine göre pembe ya da mavi seçebileceğiniz balonlara gümüş renklilerden de ekleyerek daha farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca balonların hepsini asmak yerine bir kısmını yerlere serpiştirin.
 
 
 
Balon dışında "Hoşgeldin Bebek”, "…. 1 Yaşında” gibi yazılı süsler de güzel bir alternatif. Imkanınız varsa biraz paraya kıyarak çok daha değişik şekillerde süsler de alabilirsiniz.
 
 
 
Yiyecekler
İsterseniz kendinizin de yapabileceği kurabiyeler ve cupcakeler baby showerın olmazsa olmazlarından. Yine bebeğin cinsiyetine göre renklendirip süsleyebileceğiniz tatlıların şekli tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Özellikle 1. doğum günü kutlamaları için çocuğunuzun sevdigi karakterde bir pasta yapmayı sakın unutmayın.
 
 
 
Bebek kiyafeti
Muhtemelen bebeğinizin her kıyafetini özenerek seçiyorsunuzdur ancak böyle özel partiler için özel kıyafetler şart! Kız çocukları icin tülden yapabileceğiniz tütüler, erkek çocukları için ise kumaştan yapabileceğiniz küçük bir papyon bile yeterli olabilir. Özel olarak kıyafetlere aşırı bir para harcamanıza gerek yok.
 
 
 
Küçük hediyeler
Bebeğinizin bu özel gününe gelecek misafirlere o günü ölümsüzleştiren ve her baktıklarında bebeğinizi hatırlatacak küçük hediyeler hazırlayın. Nikah şekeri tarzında küçük süsler bu hediye seçeneklerinden biri. Ancak siz bu konuda da maliyeti azaltmak isterseniz davetiye tarzında süslü kağıtlar ve bu kağıtları yapıştırdığınız çubuklar güzel bir hediye olabilir. Unutmayın önemli olan düşünmektir.

Bu haber 1506 defa okundu.

Benzer Haberler

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.