Erkeklerin Sevdiği Kadınların Kusur Sandığı Şeyler

Haber Tarihi: Cumartesi, Oca.10.2015 - 22:03
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Erkeklerin Sevdiği Kadınların Kusur Sandığı Şeyler
Kadınların kendilerinde beğenmedikleri kısa boy, kemikli burun gibi kusur olarak görülen şeyler erkekler tarafından çok beğeniliyor.
 
 
Kadınların çoğu dış görünüşüne oldukça özen gösteriyor. Fazladan aldığınız 3-5 kiloyu, çıkan göbeğinizi, gıdığınızı, saçınızdaki beyazları kendinize dert etmeden duramıyorsunuz!
 
Peki, erkekler bunlar hakkında ne düşünüyor?
 
İşte eklerin kadınlarda çekici bulduğu kusurlar...
 
Ayva göbek
Her ne kadar dümdüz bir karna sahip olmanın hayalleriyle yanıp tutuşsanızda; Bazı erkekler hafif göbekli kadınları düz karınlılara nazaran daha çekici buluyor!
 
Kemikli burun
Burun insan suratındaki en önemli unsur!Burnunuzun yapısı suratınıza karakteristik bir özellik katacaktır!Bu doğal görünüm, erkekler tarafından; estetikli yapay burunlardan daha çekici bulunuyor!
 
 
 
Kısa boy 
Tamam, uzun bacak pek çok erkeğin “hayır” diyemeyeceği ve gözlerini alamayacağı bir özellik. Fakat minyon kızlar onlara çekici gelmese de sevimli gelebiliyor! Kilonuza dikkat ediyorsanız bunu dert etmeyin!
 
Çiller 
Çillerinizden kurtulmaya çalışmaktan ve onları kapatıcıya boğmaktan vazgeçin! Erkekler çilli kadınlara bayılıyor! Onlarla barışın!
 
 
 
Sıfır beden sorunsalı 
Bu takıntıya bir son vermeniz mümkün mü? Onlar, sarıldıklarında sizi hissetmek istiyorlar! Kollarını boşluğa dolamak değil!
 
Küçük göğüs 
Eğer size gerçekten aşıksa göğüs boyutlarınızla çok da ilgilenmeyecektir. Sevişme esnasında aşk varsa; göğüsleriniz küçük olsa da, haz eşitlenir!
 

Bu haber 1504 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.