Sevgilinizi Yatakta Daha Başarılı Hale Getirin

Haber Tarihi: Çarşamba, Şub.12.2014 - 22:25
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Sevgilinizi Yatakta Daha Başarılı Hale Getirin
KONUŞUN
 
Seks hayatınızda değiştirmek, yenileştirmek istediklerinizi eşinizle konuşun. Fakat bu konuşmaları cinsel birleşme sırasında yapmayın. Sekste ne istediğinizi,ne sevdiğinizi eşinizle konuşarak bilgi alışverişi yapmalısınız.
 
RUTİN ZAMANLARIN DIŞINDA DA SEVİŞİN
 
Belli zamanlarda belirlediğiniz günlerde seks yapmak zorunda değilsiniz. Eşinize o anda seks istemediğinizi söyleyin;fakat 'hayır' demeyin. Alternatif bir zaman yaratın. Rutin zamanlarda sevişmek bir zaman sonra sıkıcı olacak. Yumuşak bir ifadeyle başka zaman sevişmek istediğinizi söyleyerek rutinin dışına çıkın. Bu, seks hayatınızı renklendirecektir.
 
YAVAŞLATIN
 
Seksi de hayat gibi hızlı yaşamak zorunda değiliz. Bırakın da bari onu yavaş yavaş zevk alarak yapalım. Eğer eşiniz seks yaparken ritmi hızlandırıyorsa kendinizi geri çekin. Bu birkaç kere olsa da eşiniz mesajı alacak ve sevişmeyi yavaşlatacaktır.
 
KONTROL SİZDE OLSUN
 
Dokunuşlar sekste çok önemlidir. Eğer eşiniz yanlış noktalara dokunuyorsa elini tutun ve zevk alacağınız noktalara götürün. Ona biraz yol göstermenin ne zararı olabilir ki.
 
FARKLI POZİSYONLAR DENEYİN
 
Genelde tercih edilen pozisyon misyoner pozisyonu oluyor. Bu sizi de sıkmadı mı? Yeni pozisyonlar deneyerek seks hayatınızı renklendirebilirsiniz.
 
EŞİNİZ YORGUNSA ONU MOTİVE EDİN
 
Uzun bir çalışma sonrası eşiniz yorgun olabilir ve dinlenmek isteyebilir. Eşiniz yorgunsa ona gevşemesi için biraz zaman verin. Onu beklerken öpüşmeyi teklif edin. Ona sarılın ve öpmeye başlayın. 
 
TUTKUYU ARTIRIN
 
İçinde sevişme sahneleri olan bir filmi veya erotik bir filmi eşinizle beraber izleyin. Ama bunu yapmadan önce eşinize filmi anlatmayın. Bırakın da bu eşinize sürpriz olsun.

Bu haber 1261 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.