Sevgililer Gününe Ekonomik Hediyeler Nerelerden Bulunur ?

Haber Tarihi: Pazartesi, Şub.10.2014 - 22:14
 |  Karakter Boyutu : A- A+
Sevgililer Gününe Ekonomik Hediyeler Nerelerden Bulunur ?

Sevgililer Gününe Ekonomik Hediyeler Nerelerden Bulunur ?

 

Devir ekonomi devri. Hediyenin ucuzu pahalısı, büyüğü küçüğü olmaz. Yarım elma gönül alma, çam sakızı çoban armağanı gibi güzel atasözlerimiz varken çok para harcamanın ne anlamı var. Hele bir de fırsatçıları zengin etmenin. Diğer günlerde 1 liraya satılan güllerin değeri aniden 50 liraya çıkıyorken , sevginizin değerini kaç gülle ölçeceksiniz ? Sevgililer gününde satılan güllerle diğer günlerde satılan güllerin farkı nedir diye düşünmek yerine işte size en ekonomik hediye seçenekleri.

 

1-      Fırsat sitelerini takip edin

Sevgililer gününde her zaman gittiğiniz restoran da dahi fiyatlar uçup gideceği için, siz şimdiden fırsat sitelerinden indirimli sevgililer günü kampanyalarına bakar olun. Alın kuponlarınızı, sonrasında rahat rahat fix menü yemeğinizi tadın, içkinizi yudumlayın.

2-      Evde geçirin

Dışarıdan bir şeyler sipariş edin, mumunuzu yakın. Koyun bir romantik komedi filmi, sonra öpüşüp koklaşın. Bundan iyisi can sağlığı

3-      Bir önceki ya da bir sonraki hafta sonu kutlayın

Sevgililer gününde her yer hem çok kalabalık, hem de çok pahalı olacak. Bir önceki ya da bir sonraki hafta sonu dilediğiniz yakın bölgelerdeki mesire yerlerine yarı yarıya az fiyatla kaçamak yapabilirsiniz.

4-      Kırmızı Gül almayı verin

Nedir bu kırmızı gül olayı anlamış değilim. Kırmızı gül yerine yarı yarıya daha az fiyatla başka bir çiçek almanız mümkün. Hiçbir kız da niye kırmızı gül almadın demez, onun için çiçekli bir bitki olsun yeter.

5-      Çiçekçilere uğramayın bile

Marketlerin de çiçek sattığını biliyorsunuz değil mi? Üstelik sevgililer günün de bile fiyatları aynı, değiştirmiyorlar.

6-      Hediyenizi kendiniz yapın

Sevgililer gününde asıl hediye yerine kart vermek ve karta sevginizin ne boyutlarda olduğunu ifade etmek gelenektendir. Oysaki bir ticari zeka göstergesi olarak, 14 Şubatı bir hediye cazibe günü olarak ilan eden piyasayı alkışlamak gerekir. Önce Valentine’s Day hikâyesini anlatın, kart geleneğinden bahsedin ve içine son derece güzel bir sevgililer günü mesajı yazın, 3 kurdele, 3 kalp oldubitti.

7-      İndirimden faydalanın

Yaşasın ki hala indirim devam ediyor. Sevgililer gününe özel koleksiyonlardan değil de ucuzluk reyonundan hakikaten beğenebileceği bir kıyafet ya da eşyayı alabilirsiniz.

 

Bu haber 1362 defa okundu.

Yorum Yap

Yorumlar

  • Yorum yapılmamıştır.
    Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.

Editörün Seçimi

Çok Okunanlar

Anket

  • Yılbaşı için hediye tercihiniz ?
Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.